Koger&Partnerid lubas ehitada odavaima kainestusmaja

Tallinn sõlmis projekteerimis-ehituslepingu kainestuskambritega arestimaja rajamiseks AS-ga Koger & Partnerid, kes võitis riigihanke odavaima pakkumisega.

Avatud hankemenetlusega riigihanke pakkumisel osales 22 ehitusettevõtet. Tähtaegselt laekus 18 pakkumist, mis jäid hinnavahemikku 16,4-24,7 miljonit krooni. Komisjon valis välja AS Koger ja Partnerid pakkumise suurusega 16,4 miljonit krooni.

Tallinna linn ehitab kinnistule Paldiski mnt 62 hoone, mis sobib kasutamiseks politsei arestimaja 50-kohalise kainestuskambrina. See loob võimaluse pakkuda Tallinna tänavatel ja teistes avalikes kohtades ebakaines olekus kaaslinlasi häirivatele isikutele turvalist kohta kainenemiseks.

Kainestuskambris korraldatakse kainenemisele toodud isikutele vajalik meditsiiniline abi ja ööpäevaringne järelevalve. Rajatavasse kainestusmajja tulevad peamiselt kahekohalised kambrid koos duši ja WC-ga ning erikamber agressiivse käitumisega kinnipeetutele, meditsiiniline protseduuriruum, duširuumid, riietehoidla, desinfitseerimiskamber jm.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

jaanuar/​veebruar 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Bonava otsib ARENDUSE PROJEKTIJUHTI

Bonava Eesti OÜ

28. veebruar 2018

Mapri Ehitus otsib EELARVESTAJAT

Mapri Ehitus OÜ

25. veebruar 2018

Värvikeskuste Grupp otsib PÕHJA-EESTI ÄRIMÜÜGIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

04. märts 2018

Ehituse erilehed