Liiapeksi-Loobu riigihange kuulutatakse välja aprillis

Septembris algab Tallinna-Narva maanteel Liiapeksi ja Loobu vahelisel lõigul Tallinna poolt tuleva suuna taastusremont, järgmise aasta jaanuaris alustatakse Viitna ümbersõidu ehitamist ja 2011. aastal rekonstrueeritakse Viitnat läbiv teelõik.

Ida teedekeskuse direktor Eugen Õis ütles Virumaa Teatajale, et maanteeameti otsusega on kinnitatud, et Valgejõe-Rõmeda ühtekuuluvusfondi koondprojekti raames alustatakse töödega juba tänavu ja aprillis kuulutatakse välja kolmeosalise projekti esimene riigihange.

Esimene riigihange 20,3 kilomeetri pikkuse Liiapeksi-Loobu teelõigu parempoolse niidi ehk Tallinna poolt tuleva suuna rekonstrueerimiseks kuulutatakse välja aprillis. Tööd peaksid algama septembris ning kestma aasta.

Mai keskel kuulutatakse välja riigihange Viitna ümbersõidu ja Viitna-Koljaku tee esimese 1,6 km projekteerimiseks ja ehitamiseks, mis kestab plaani järgi 2010. a jaanuar kuni september 2011. Kolmas etapp on Pikasaare-Loobu Tallinna poole viiva tee remont 5,6 km ulatuses ja Viitnat läbiva tee remont 8,4 km ulatuses, mis peaks teoks saama 2011. aastal.

Eugen Õie sõnul on kogu projekti maksumus umbes 600 miljonit krooni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Harmet otsib PEAINSENER

Harmet OÜ

07. juuni 2018

ASTEL EST OÜ otsib TEHASEJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. juuni 2018

Q-HAUS BALTIC OÜ otsib PROJEKTIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

31. mai 2018

Ehituse erilehed