Skype'i asutajate kinnisvarainvesteering läheb oksjonile

Pankrotihaldurid panid Tallinnas Juurdeveo tänaval asuva Targa Kodu 82 müümata korterit 105 miljoni kroonise alghinnaga müüki, hinnale lisandub käibemaks, kokku on hind 124 miljonit krooni.

Paari aastaga on ära müüdud kolm korterit.

Pankrotis OÜ Prior Holding pankrotihaldurid müüvad avalikul suulisel enampakkumisel ettevõtte omandis kinnistu, seisab Avalikes Teadaannetes. Oksjon toimub 24. märtsil.

Targale Kodule on raha andnud Hansapank ja Skype’i asutajate investeerimisfirma Ambient Sound Investments OÜ, kelle kasuks on seatud hüpoteegid summades vastavalt 117,3 ja 35 miljonit krooni.

2007. aasta mais teatasid projekti arendaja Landscape Invest ja müüja ERI Kinnisvara, et Tallinna kerkib Balti esimene Targa Kodu kontseptsiooniga korterelamu, mille omanikud saavad koduga sidet pidada interneti teel.

Uues korterelamus moodustavad ühtse terviku nii korterite kütte-, jahutus-, valgustus- ja turvasüsteemid, kui ka hoone üldised tehnosüsteemid, seisis tutvustuses. Iga Targa Kodu omanik saab oma koduga suhelda korterisse paigaldatava puutetundliku ekraani abil või ka kodust eemal olles interneti teel.


 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed