Mustika keskuse Prisma avab uksed täna kell 12.00

Tänaseks on saadud taas toimima kõik süsteemid Mustika keskuses asuvas Prismas ning kauplus avab taas uksed.

Puhastustööde käigus on välja vahetatud kogu suitsukahjustuse saanud kaup. Keskuse põlengust tekkinud Prisma kahju suurusjärguks on ligikaudu 10 miljonit krooni.

„On äärmiselt tore, et oleme selle nädala jooksul saanud palju positiivset tagasisidet nii oma koostööpartneritelt kui klientidelt,“ ütles Prisma Peremarketi kaubandusdirektor Sari Hujanen. „Alates tänasest on Mustika Prismasse taas oodatud kõik külastajad.“

Nädal kestnud puhastustööde käigus on vahetatud Mustika Prismas välja kõik suitsukahjustuse saanud tooted, pestud üle riiulid ja seinad ning puhastatud laealused. Nädala alguses viis Eesti Keskkonnauuringute Keskus ka poes läbi õhu mõõtmised, mis näitasid, et põlemisest tekkinud jääke kaupluse õhus ei ole. Samuti on kaupluse avamiseks loa andnud Päästeamet. Lisaks on Mustamäe Prisma töötajad läbinud täiendava tuleohutuskoolituse.

Keskuse põlengust tekkinud kahju suurusjärk on ligikaudu 10 miljonit krooni. Kindlustuse kaetav kahju koosneb maha kantud toodetest ning suletud päevade eest saamata jäänud tulust.

5. märtsi hommikul kell 5.41 teatati häirekeskusele tulekahjust Tallinnas Tammsaare teel asuvas ostukeskuses Mustikas. Põlengu käigus hävis tules keskuse keskmine osa.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed