Merko Ehitus: me ei näe endal süüd

Saviliiva elamurajooni projektijuht Jaanus Kruusa sõnul kasutati lagede osalisel tasandamisel kipskrohvisegu.

„Meie poolt kasutatud kipskrohvisegu paigaldamisel kasutati õigeid materjale ja tööde tehnoloogia oli täielikult lubatud,“ ütles Kruus Päevaleht Online’le.

„Kui leidub inimesi, kes väidavad, et see on keelatud, siis tuleb neil koolipinki tagasi minna,“ lausus Kruus ja lisas, et sellise töö vajalikkus selgub koos alltöövõtjaga tööfronte üle kontrollides, kui laepaneelide pahteldamise käigus mõni koht nõuab paksemat tasandust, kui pahteldamisega on võimalik saavutada.

Üldiselt ei olnud Saviliiva elurajoonis tegemist olnud suurte pindadega, vaid ikkagi kohtparandustega.

Merko Ehitus reageeris Kruusi sõnul avariile koheselt ning kõneainet pakkunud lagi on garantiikorras korda tehtud ja kliendi ees vabandatud.

„Tegemist on väga erandliku juhtumiga, mis meie jaoks piinlik ja ebameeldiv. AS-i Merko Ehitus juhatuse esimehena kinnitan, et kvaliteet ja ohutusnõuded on ettevõtte jaoks prioriteetse tähendusega,“ lausus Merko Ehituse juhatuse esimees Tiit Roben Päevaleht Online’le.

Tema sõnul teeb ettevõtte kõik selleks, et klientide usaldust hoida ning kontroll kvaliteedi üle on pidev protsess.

„Ettevõtte juhtkonna nimel vabandan inimeste ees, kellele oleme selle juhtumiga ebameeldivusi tekitanud. Tänaseks on viimistlustööd taastatud, loodan, et suutsime piisavalt kiiresti reageerida ja tekkinud probleemid lahendada.“

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed