22 firmat tahavad Tallinna kainerit ehitada

Lõppes  riigihanke pakkumiste tähtaeg Tallinna kainestuskambritega arestimaja ehitamiseks.  Pakkumisel osales 22 ehitusettevõtet.

Pakkumise kutsedokumendid võtsid välja 22 ehitusettevõtet. Tähtaegselt laekus 18 pakkumist, mis jäid hinnavahemikku 16,4-24,7 miljonit krooni. Komisjon teeb oma otsuse pakkumuse edukaks tunnistamise kohta kohe, kui kõik esitatud dokumendid on läbi vaadatud ja kontrollitud.

„Tallinna kaineri rajamine  on  tänavu  kõige  ulatuslikum sotsiaalhoolekande valdkonna investeering, mille  vajalikkuses keegi ei kahtle,“ ütles abilinnapea Martinson. „See loob võimaluse pakkuda Tallinna tänavatel ja teistes avalikes kohtades ebakaines olekus kaaslinlasi häirivatele isikutele turvalist kohta kainenemiseks ning tagab  joobes isikutele vajaliku  meditsiinilise abi ja ööpäevaringse järelevalve.“ Martinson lisas, et kaineri loomine hakkab hõlbustama ka haiglate erakorralise meditsiini osakondade tööd.

Rajatavasse kainerisse tulevad peamiselt kahekohalised kambrid koos duši ja WC-ga ning erikamber agressiivse käitumisega kinnipeetutele, meditsiiniline protseduuriruum, duširuumid, riietehoidla, desinfitseerimiskamber jm.

Tallinna linnavalitsus  eraldab kaineri rajamiseks  tänavusest eelarvest 31 miljonit krooni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed