Aasta lahutuse vormis Arco Vara

Ärilahutus 2008 tiitel, mille Äripäev sel aastal välja andis, kuulub Arco Varale. Finaali jõudis ka Merko Ehitus, kirjutab Annika Matson Äripäeva lisalehes Jõulud.  

Arco Varal on läbi ajaloo olnud vaid üks visiooniga juht ja see oli ettevõtte asutaja Arti Arakas, kes tänaseks on Arco Vara omanikeringist hoopiski lahkunud, kommenteerisid lugejad aripaev.ee lehel.

Äripäeva fotograafi Andres Haabu tehtud geniaalne uudisfoto Arco Vara „Pühast õhtusöömaajast“, kus peal olid kõik ettevõtte juhid börsile minekul 2007. aasta suve algul. Tänaseks on toona pildil olnud 9 juhist firmas alles vaid omanikud Hillar Peeter Luitsalu ja Richard Tomingas. Tänavu lahkus riburada nii juhte kui ka ettevõtte asutaja Arti Arakas.

Ärilahutus 2008 finalistide hulgas oli Arco Vara kõrval ka toiduainetööstusi Kalev ja Tere investeerimispankur Indrek Rahumaale müüa üritanud kurikuulus ärimees Oliver Kruuda. Vaidlus on nüüd otsaga jõudnud Rootsi arbitraaþikohtusse. Finaali jõudis ka suure ehituskontserni Merko Ehitus maadevahetuse kohtuasja tõttu Merko Ehituseks ja Järvevanaks lahutanud Toomas Annus. Selle sammu tõttu on Merko Ehitus sattunud põlu alla ka riigihangetel. 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Käsi­raamatud ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Talot otsib MÜÜGI PROJEKTIJUHTI

Talot AS

22. aprill 2017

Ruukki otsib MÜÜGIJUHTI

Ruukki Products AS

20. aprill 2017

Sika is looking for a GENERAL MANAGER

Sika Estonia OÜ

03. aprill 2017

Ehituse erilehed