Viru Keskus investeerib elektroonikaosakonda

Vaatamata majanduslangusele laieneb Viru Keskus jõudsalt, investeerides ligi 700 m² suurusesse elektroonikasektorisse kolm miljonit krooni.

Detsembris alustab Viru Keskuses ligi 700 ruutmeetril tegevust erinevaid elektroonika- ja digikaupu koondav elektroonikasektor. Esmakordselt Viru Keskuse kaubavalikusse lisanduvaid elektroonikakaupu hakkavad pakkuma siinse turu tuntumad müügiketid. Lisaks avatakse järgmise aasta alguses keskuse esimesel korrusel ka uus piirkond juveeli- ja kullaäride näol, mis eeldab täiendavaid investeeringuid.

Elektroonikasektorisse investeeritava summa loodab keskus tagasi teenida mitte varem kui seitsme aasta jooksul.

Keskuse põhjavärava juures ligi 700ruutmeetrisel elektroonika- ja digikaupade alal avatakse veel enne jõule mitmeid kauplusi, näiteks Euronicsi pood 300-l ruutmeetril, samuti iDreami ning Delli kauplused. Samuti jõuavad sinna enne mujal keskuses paiknenud EMT ja Fotoluksi kauplused.

Uus kulla- ja juveelipiirkond tekib Viru keskusesse järk-järgult 2009. aasta esimeste kuude jooksul ning sellesse koondub kuus kulla ja -juveeliäri.

Tallinna kesklinnas asub Viru Keskus koondab üle saja kaupluse ja teeninduskoha. Keskust külastab päevas keskmiselt 30 000 inimest.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Käsi­raamatud ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Raxoest otsib INSENER-GEODEETI

M-Partner HR OÜ

20. mai 2017

Raxoest otsib TEHNIK-JOONESTAJAT

M-Partner HR OÜ

20. mai 2017

Paide MEK otsib EHITUSE OBJEKTIJUHTI

M-Partner HR OÜ

13. mai 2017

Ehituse erilehed