Lasnamäele ehitatakse spordikompleks

Tallinna linnavalitsus kavatseb kehtestada K. Kärberi tn 9 kinnistu detailplaneeringu, mis annab võimaluse rajada Lasnamäe linnaosas asuvale 5,2 ha suurusele alale spordikompleks.

Abilinnapea Taavi Aasa sõnul on rajatavasse kompleksi kavandatud spordihoone ja ujula, planeeringu järgselt rekonstrueeritakse Kuristiku Gümnaasiumi staadion.

„Mustakivi asumis puuduvad sportimisvõimalused ning sellepärast on spordihoone ehitamine ja koolistaadioni rekonstrueerimine elanike elukvaliteedi tõstmise seisukohalt äärmiselt vajalik,“ ütles abilinnapea Taavi Aas.

Spordihoonesse tuleb pallimängude ja võimlemise saal, kuue 25 m pikkuse rajaga ujula, lastebassein, aeroobika- või jõusaal ning abiruumid. Spordisaali on kavandatud teisaldatav tribüün.

Detailplaneeringu koostamise algatamist taotles Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. K. Kärberi tn 9 kinnistu maakasutuse sihtotstarve on sotsiaalmaa, kinnistu on Tallinna linna omandis ja Tallinna Haridusameti valitsemisel. Kinnistul asub Kuristiku Gümnaasium ja staadion.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Käsi­raamatud ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Sika is looking for a GENERAL MANAGER

Sika Estonia OÜ

03. aprill 2017

Ruukki otsib MÜÜGIJUHTI

Ruukki Products AS

20. aprill 2017

Ehituse erilehed