Ekspress müüb kinnistut

Ekspress Grupp on müümas Printalliga piirnevat tühja krunti Peterburgi teel, mille hind võib spetsialisti sõnul olla kuni 9 miljonit krooni. 

Ekspress Grupp ostjat ning müügihinda ei avalda.

Ettevõtte juhatuse liige ning finantsdirektor Anne Kallas ütles ehitusuudised.net-le, et ostja on olemas ning sõlmitud on kavatsuste protokoll. Kallas uskus, et tehing toimub novembrikuu jooksul. „Müüme õiglase hinnaga,“ sõnas ta ning märkis, et ostuhind ning ostja on konfidentsiaalsed.

„Soovisime kinnistu pöörata likviidseks varaks,“ põhjendas Luik müüki. „Tegemist on tühja krundiga, mida me ei kasuta,“ põhjendas ta. Tegu on ärimaaga, mille suurus on 7000 ruutmeetrit.

ERI Kinnisvara äripindade müügijuht Rein Ruusmanni hinnangul on väga keeruline öelda, kui palju see maatükk võib maksta. Ta pakkus välja, et hinnaks 1000 krooni ruutmeeter, mis võib kõikuda +/-30 protsenti. Seega võib krundi hind küündida 9 miljoni kroonini. Ruusmann ütles, et viimasel ajal on väga vähe tehinguid ärimaadega, mistõttu pole millegiga võrrelda. "Ettevõte ostab ärimaad justkui tööpinki," tõi ta võrdluse, "ettevõtja lihtsalt kalkuleerib, kui palju tal see maatükk sisse toob ning sellest lähtuvalt kujuneb konkreetne hind. Seetõttu on hinnapiirid väga laiad."

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed