Isku avab Sisustus E Kaubamajas oma mööblikaupluse

Isku mööblikauplus laieneb Tartus Sisustus E Kaubamajas 450 ruutmeetrisele müügipinnale, mis saab olema ettevõtte ainus sisustuspood Lõuna-Eestis. Tänavu alustab kaubamajas tegevust lisaks veel Camel Mööbel. 

Viimased 2 aastat tegutses Sisustus E Kaubamajas Isku müügiesindus, kus külastajad said tutvuda tootevalikuga kataloogide ja väheste tootenäidiste kaudu. Lähikuudel avab Isku Tartus täismahus mööblikaupluse laia valiku eksponaatidega. 

Lisaks Iskule laieneb tänavu Sisustus E Kaubamaja mööblipoodide valik veelgi, 2008. aasta detsembris avab uue kaupluse Camel Mööbel.

Projektijuhi Kaire Noodla sõnul on Lõuna-Eesti sisustuskaupade turg viimastel aastatel väga kiiresti arenenud. „Viimase viie aasta jooksul on Tartus avanud oma kauplused enamik suuremaid mööblikauplejad,” ütles Noodla.

„Sisustus E Kaubamaja suunaks seejuures on koondada parimad sisustusvaldkonna brändid ühte keskusesse ning pakkuda modernset ja kvaliteetset kaupa,” lisas Noodla. Projektijuhi hinnangul on Sisustus E Kaubamaja eeliseks lisaks laiale tootevalikule ka personaalsed teenused nagu sisekujunduse projektid ja nõustamised.

Sisustus E Kaubamaja avas oma uksed 2002. aastal, olles esimene sisustusele orienteeritud kaubanduskeskus Tartus. Sisustus E Kaubamaja pakub sisutustoodete valikut koju, kontorisse, sise- ja väliruumidesse.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed