Kinnisvaraliidud korraldavad rahvusvahelise kinnisvarakonverentsi

Tallinnas toimub 7. novembril rahvusvaheline konverents “Kinnisvara 2008”, kus analüüsitakse kinnisvaraturul ja majanduses toimuvat.

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul tullakse kokku, et analüüsida viimase aastaga toimunud suuri muutusi nii Eesti kinnisvara- ja finantssektoris kui ka maailmamajanduses laiemalt.

“Tänavuse konverentsi teema “Kas languse lõpp või tõusu algus – kuidas edasi?” sai valitud sellepärast, et laias diskussiooniringis oma ala tippspetsialistidega aru saada, mis seisus on tegelikult meie majandus ja kinnisvarasektor ning otsida üheskoos võimalusi, kuidas oleks kõige mõistlikum edasi tegutseda,” ütles Rüütel.

Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu juhatuse esimees Tambet Tiitsu  hinnangul on seitsmendat aastat järjest toimuv konverents muutunud tänuväärseks traditsiooniks, mille peamine eesmärk on ühendada kõiki kinnisvarasektoris tegutsevaid ettevõtteid, organisatsioone ning inimesi. “Hea on tõdeda, et konverentsist on saanud kinnisvarasektori jaoks tunnustatud ja oodatud sügisene suursündmus, ” märkis Tiits.  

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

jaanuar/​veebruar 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Bonava otsib ARENDUSE PROJEKTIJUHTI

Bonava Eesti OÜ

28. veebruar 2018

Värvikeskuste Grupp otsib PÕHJA-EESTI ÄRIMÜÜGIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

04. märts 2018

Ruukki otsib TOOTEINSENERI

Ruukki Products AS

09. märts 2018

Ehituse erilehed