Volta valmistab valguslahenduse Tallinki büroohoonele

AS Volta ja AS Merko sõlmisid lepingu, millest lähtuvalt toodab Volta osakond Volta Lumen, fassaadivalgustuslahenduse peagi valmivale Tallinki büroohoonele.

Veebruaris valmiv Meelis Pressi projekteeritud ja Merko Ehituse poolt ehitatav büroohoone saab täisvärvilise fassaadivalgustuse, mis on unikaalne nii Eestis kui lähiriikides. Hoone unikaalsus peitub eelkõige selles, et juba projekteerimisfaasis nähti ette maja "värvimine" elektrooniliselt, pooljuhtvalgustite abil.

Volta Lumeni arendusjuhi Madis Reiviku sõnul soovitakse selle kaubamärgi all pakkuda innovatiivseid valgustuse terviklahendusi ja valgusteid arhitektuurseks kasutuseks, üldvalgustuseks ning ka eramajadele. Koostöös disainifirmaga Taikonaut on valminud mitmed disainlahendused, mille turgu nähakse nii Eestis kui ka lähiriikides.

"Oleme oma missiooniks võtnud murda tavaarusaam valgustist kui karbitootest-millele-tuleb-pirn-sisse-keerata. Tahame pakkuda arhitektidele ja sisekujundajatele võimalust projekteerida terviklikke valguslahendusi, mis on väga pikaealised ja säästlikud ning seejuures täielikult integreeritud ehitisse, interjööri või linnapilti", lisas Reivik.

AS Volta tegevusaladeks on elektrotehnika- ja elektroonikatööstus, masinaehitus ning allhange. LED valgustusega tegeletakse alates aastast 2006, tegevusalade paremaks eristamiseks ja esiletoomiseks loodi 2008 aasta alguses bränd  Volta Lumen.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed