Järvesalu kahtlustatakse tuttava maja remontimises 

Taastusravikeskuse Estonia juhile Vello Järvesalule esitatud kuriteokahtlus puudutab tema naistuttavat, kellele kuuluvat majaosa Järvesalu Estonia rahaga olevat remontinud, tegelikult on naine võtnud eluaseme ostuks ja remondiks pangalaenu. 

 
Pärnu Postimehe andmetel kahtlustab politsei, et taastusravikeskuse Estonia juht Vello Järvesalu aitas naistuttaval maja remontida, kasutades selleks Estonia samal ajal kerkiva uue spaa ehitusmaterjale.

Need, kes Pärnu Postimehele ja tõenäoliselt ka politseile vihjasid, et Järvesalu on tuttavale Estonia rahaga maja ehitanud, panid mööda, sest tegemist on osaga majast, mida on äsja renoveeritud.

Naise tuttav rääkis eile, et need, kes Järvesalu selle kahtlustusega hävitada loodavad, peavad pettuma, sest maja renoveerimiseks soetatud materjalide kohta on omanikul kõik paberid olemas.

Lääne politseiprefektuuri kriminaalosakonna majanduskuritegude talituse politseiametnik kuulas Järvesalu täna üle, tema advokaat Heldur Otti ütles, et Järvesalu end talle esitatud kahtlustustes nimetatud tegudes süüdi ei tunnistanud, prokuratuur Järvesalu vahistamist ei taotlenudki, ta lasti täna pärastlõunal vabaks

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed