Eesti Ehitus käis investoreid meelitamas

Eile korraldas Riia börs investorürituse CEO Meets Investor, kus tegi ülevaate oma ettevõttest ka AS Eesti Ehitus. Eesmärk oli meelitada juurde investoreid.

AS Eesti Ehitus tutvustas ka tulevikuplaane, kus loodetakse jätkata projekte arenevates sektorites ja keskenduda rohkem rahvusvahelistele projektidele, säilitada või kasvatada praegust positsiooni kõikidel turgudel, teha suuremaid laienemisi Läti, Leedu ja Ukraina turgudel ning tõsta üleüldist tööefektiivsust ja sünergiat emaettevõtte ja tütarettevõtete vahel.

AS Eesti Ehitus tõi järgmise aasta positiivseteks teguriteks turgude stabiliseerumine, tööjõu suurenemine, kuid odavnemine ning infrastruktuuri projekte, millede peamiseks rahastajaks on Euroopa Liit.

Negatiivseteks välismõjude peamiseks põhjusteks toodi aga üleüldist finantsolukorda. 

Ettevõtte tugevuseks toodi kasvavat osavõttu välisturgudel, ettevõtte hetkelist soodsat rahalist seisu ning soodsat tellimuste nimekirja. 

Võrreldes eelmise aastaga on AS Eesti Ehituse positsioon suurenenud 18% elamu ja mitte-elamumajade ehituses, tõustes 72%-ni. Teedeehituses on võrreldes eelmise aastaga positsioon jäänud samaks, 14%. Muude ehituste osakaal vähenes 18%, langedes 14%-ni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed