Water Ser võitis esimese eurohanke Leedus

AS Water Ser´võitis Leedus esimese eurohanke lepingu Rokiski linna vee- ja kanalisatsioonivõrgustiku väljaehitamiseks.

Water Ser Group OÜ juhatuse liikme Andres Pürgi sõnul on Water Seri jaoks tegemist väga suure võiduga, kuna siiani ei ole Leedu ehitusturul välismaistel ettevõtetel eriti õnne olnud. 

“Oleme mitmel korral esitanud Leedus Ühtekuuluvusfondi rahadest korraldavatel hankekonkursil kõige soodsama pakkumise ning seni on eelistatud kohalikke ettevõtteid,” põhjendab Pürg.

Vaatamata sellele, et Water Seril on Leedus oma tütarettevõte, on projekti peatöövõtjaks siiski eestimaine AS Water Ser.

Rokiski vee- ja kanalisatsioonitorustiku rajamise tööde tellijaks on Rokiski kohalik vee-ettevõte ning projekti kogumaksumus 4,7 miljonit litti. Töödega alustatakse novembris ning projekt valmib järgmise aasta suvel.

AS Water Ser on 1991. aastal loodud firma, mille peamisteks tegevusaladeks on vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorustike ehitus.  

Water Ser Group’i 2007. aasta käive oli 475 miljonit krooni ning kasum 38.6 miljonit krooni. 2008. aasta esimese poolaasta käive on võrreldes möödunud aasta sama perioodiga kasvanud 25%, ulatudes 184 miljoni kroonini.

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed