Hermes Projektijuhtimisel on 20 miljonine maksuvõlg

Tiit Laja ning Tõnis Arro firmal Hermes Projektijuhtimine on üle 20 miljoni kroonine maksuvõlg - tekkis see Hiiu Pansionaadi võõrandamisest järelmaksuga, mis pole laekunud.

Ehitusuudised.net küsimusele, millest on tekkinud nii suur maksuvõlg tuli Hermes Projektijuhtimiselt lakooniline vastus: "Maksuvõlg on tekkinud Hiiu Pansionaadi võõrandamisest järelmaksuga, mis kahjuks tänaseni laekumata."

Kevadel kirjutas Äripäev, et eelmisel aastal uksed avama pidanud Hiiu pansionaat on aja ja rahahädas, vaagimisel on otsused, kas võtta pangast laenu või lüüa käed välisinvestoritega,
 
Eelmise aasta sügisel 120 kohaga uksed avama pidanud Hiiu pansionaadi ehitus on pooleli ning hetkel sõelutakse võimalikke investorite variante. “Hiiu pansionaadi hoonele on väljastatud uus ehitusluba, hoone on ümber projekteeritud hooldekoduks, ümberehitus on valmis, kuid siseviimistlus on pooleli,” kommenteeris pansionaadi toonast seisu üks omanik Tiit Laja.

Hiiu pansionaadi eestvedajad on ettevõtjad Tiit Laja ja Tõnis Arro, kellele kuuluv Hermes Projektijuhtimise OÜ omandas mullu pansionaadi hoone ja 6500-ruutmeetrise kinnistu YIT Ehituselt. Koos kinnistu ostule lisanduvate ehitustöödega kujuneb projekti ligikaudseks maksumuseks 130 miljonit krooni. Pansionaadi sisearhitektideks on Janne Maal ja Kadri Kalvet sisekujundusettevõttest InDoors OÜ.

 

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

NORDIC HOUSES KT OÜ otsib PROJEKTEERIJA-TEHNIKUT JA INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

23. august 2018

EVOPIPES otsib MÜÜGIINSENERI

Evopipes

28. august 2018

Ehituse erilehed