Aivar Sirelpuu lahkub AS-i Rocca al Mare Suurhall tegevjuhi ametikohalt

Peale nelja tegevusaastat  lahkub  22.novembril k.a. AS-i  Rocca  al  Mare Suurhall  juhatuse liikme ametikohalt Aivar Sirelpuu. Tegevjuhi kohuseid asub täitma praegune ettevõtte turundusjuht Helen Loov, kes on Suurhallis töötanud alates 2001. aastast.

 Aivar Sirelpuu ametist lahkumise põhjuseks on tema isiklik soov.

 „Saku Suurhalli juhtimine on  minu jaoks olnud suur väljakutse ja väga huvitav tööperiood," ütles Sirelpuu.  "Nüüd on aeg edasi liikuda,"  selgitas Sirelpuu, kelle juhtimise all on Rocca al Mare Suurhall teinud märkimisväärse arengu. Kasvanud on aastast aastasse nii ürituste kui ka külastajate arv. Oluliselt on paranenud ettevõtte majandusseis.

 Ettevõtte nõukogu esimehe Mart Siimanni sõnul ei too tegevjuhi vahetumine kaasa muudatusi ettevõtte strateegilistes tegevuses. "Viimased aastad on näidanud, et Saku Suurhalli  on võimalik edukalt juhtida.“ ütles Siimann.

 AS-i Rocca al Mare Suurhall 2008. aasta auditeerimata esimese poolaasta majandusaruande põhjal 9,3 miljoni kroonise tulubaasi juures moodustas ettevõte amortisatsioonieelne ärikasum (EBITDA) 5,3 miljonit krooni.  2007 aastal külastas Suurhalli rohkem kui 270 tuhat inimest 147 erineval üritusel. Kasv on jätkunud ka  2008 aastal.

 Aktsiaseltsi tuumikaktsionärideks on Tallinna linn (15,8%), Eesti riik (15,51%) ja OÜ Pivotal  (68,69%).

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed