Ahtme elekrtijaama soovib ehitada kolm firmat

Ahtme soojuselektrijaama tipukoormuse katlamaja ehitamise hankele laekus kolm pakkumust.

AS-is Kohtla-Järve Soojus avati täna tipukoormuse katlamaja väljakuulutamisega läbirääkimistega hankemenetlusega riigihanke pakkumused.
Kokku laekus 3 pakkumust.

„Lähipäevadel hindame saadud pakkumusi ja alustame läbirääkimisi, et valida välja edukas pakkumus,“ ütles AS-i Kohtla-Järve Soojus Ahtme soojuselektrijaama juhataja Sergei Kulikov. „Lepinguni loodame jõuda detsembri keskpaigas. Ehitustöödega planeerime alustada järgmise aasta aprilli lõpus ja uus katlamaja peab olema valmis 2010. aasta novembris,”
lisas Kulikov.

Hankeleping näeb ette Ahtme soojuselektrijaama territooriumile reserv- ja tipukoormuse katlamaja projekteerimise ja rajamise nn. “võtmed kätte”
projektina. Planeeritava katlamaja koguvõimsuseks on kavandatud 100 MW, millest 20 MW kaetakse sel suvel vanasse Ahtme soojuselektrijaama paigaldatud kahe uue katlaga, kumbki 10 MW. Need demonteeritakse ning paigaldatakse rajatavasse uude katlamajja 2010. a. sügisel.

Ehitatav reserv- ja tipukoormuse katlamaja saab töötama nii gaasil kui põlevkiviõlil.

Ahtme uue koostootmisjaama põhiseadmete hanke pakkumused laekuvad 16. jaanuariks 2009.

AS Kohtla-Järve Soojus käitleb soojus- ja elektrienergia koostootmisjaama Ahtmes ning Ahtme-Jõhvi soojusvõrke. AS Kohtla-Järve Soojus varustab kaugküttega Jõhvi linna, Kohtla-Järve Ahtme linnaosa ja Jõhvi valla elanikke, ettevõtteid ja organisatsioone

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed