Homme tutvustatakse Nõmme turu eskiisprojekti

Kolmapäeval, 15. oktoobril kell 16.00 tutvustatakse Nõmme turul kauplevatele isikutele turuala eskiisprojekti ning edasisi koostöövõimalusi.

Nõmme linnaosa vanema Rainer Vakra sõnul saab Nõmme endale kevadeks turu, mis teeb silmad ette paljudele Tallinna turgudele ning kuhu ostjatel on rõõm tulla. „Turuplatsi keskossa on planeeritud statsionaarsed sisemüügikioskid ning parklapoolsesse ossa hooajakaupade müügiks mõeldud teisaldatavad välimüügiletid.

See võimaldab vajadusel korraldada temaatilisi laatasid või vabaõhuüritusi. Samuti rajatakse turuplatsi keskele purskkaev ning istutatakse põõsad, mille läheduses asuvatel pinkidel saab turumelust jalga puhata. Kõige olulisem on aga see, et luuakse tänapäevased tingimused liha-, kala- ja piimatoodete müügiks, mis kahjuks hetkel puuduvad ning näiteks kala pole nõmmelastel võimalik praegu turult osta,“ selgitas Vakra.

Augustis võitis Nõmme turu projekteerimiseks riigihanke AakEr Projekt OÜ. Ehitusluba vajavate kioskite projektid valmivad käesoleva aasta detsembri keskpaigaks. Rekonstrueerimistööd algavad 5. jaanuaril 2009 ning kestavad ligikaudu 4 kuud. Renoveeritud turg avatakse hiljemalt järgmise aasta 15. maiks.

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Käsi­raamatud ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Saarte Liinid otsib EHITUSE PROJEKTIJUHTI

Saarte Liinid AS

21. august 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Ehituse erilehed