Pindi hakkab kodulehe kaudu kinnisvara hinda määrama

Tänasest avab Pindi Kinnisvara oma kodulehel müügihinna määramise keskkonna, kuhu sisestatud andmed töödeldakse kinnisvaramaaklerite poolt läbi ning orienteeruv müügihind edastatakse kliendile 2 tööpäeva jooksul.

Kõikidel huvilistel on läbi veebikeskkonna www.pindi.ee võimalik teha päring oma kodu tänase orienteeruva müügihinna kohta. Antud teenus on kõigile huvilistele tasuta.

"Aina rohkem inimesi tunneb praeguses turusituatsioonis huvi, kui palju nende kodu maksab, samas häbenevad paljud otse kinnisvarabüroode poole pöörduda", lausus Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman. "Tegemist on tõelise rätseptööga- koduomanik sisestab objekti andmed meie kodulehele, kuid süsteemi taga ei ole automaatne suure veaprotsendiga statistikabaas, vaid kõik andmed töödeldakse meie müügimeeskonna poolt läbi ja vastus saadetakse kliendile 2 tööpäeva jooksul", lisas ta.

Soomani sõnul ei ole tegemist siiski alternatiiviga hindamisaktile, mis koostatatakse vastavalt rahvusvahelisele hindamisstandardile ning pankadele esitamiseks kodulehe kaudu saadav informatsioon ei sobi.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed