Tartu Jõekaare elamurajoonis valmis esimene korterelamu

Tartus Emajõe läänekaldale rajatavas
Jõekaare elurajoonis valmis septembri keskpaigaks esimene korterelamu.

”Usume, et esimese kortermaja valmimine ning sellega seonduv piirkonna korrastumine muudab jõeäärse ala atraktiivsemaks nii Tartu linnaelanikele kui selle külalistele,” lausus SRV Kinnisvara projektijuht Ülar Hallikivi pressiteates.

Et aga maja valmimine ei sattunud just parimale ajale on SRV Tartu Postimehe andmetel korterite hindu müügi edendamise eesmärgil alandanud 20%. Hallikivi sõnul on umbes viimase kuu vältel, mil tellingud Siili 6 asuva maja seintelt maha said, kasvanud huvi korterelamu vastu märgatavalt. Samas tõdes ta, et 42 korterist on tänaseks omaniku leidnud kõigest neli-viis.

Kokku on elurajooni esimeses majas 42 ühe- kuni neljatoalist korterit. Jõekaare arhitektuurilahenduse on loonud Austria arhitektide büroo Atelier Thomas Pucher & Bramberger architects.

Tartu kesklinna läheduses paiknev Jõekaare elurajoon hõlmab SRV Kinnisvarale ja Tartu linnale kuuluvate kinnistutega kokku 2,7 hektari suuruse ala, millele on plaanitud 9 kortermaja.

SRV Kinnisvara AS asutati 1992. aastal ning kuulub Soome SRV Gruppi. SRV Kinnisvara arendab ja ehitab äri- ja büroohooneid, hotelle, tööstus- ja logistikahooneid ning elamispindu.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed