Reinsalu Maroko projekti villad ja korterid müügis

Uus Maa Kinnisvarabüroo teatel alustati
käesolevast juulist kinnisvara müüki Eesti ettevõtja Margus Reinsalu osalusel
valminud ja Araabiamaade parimaks arenduseks pärjatud Le Jardin de Fleuri
nimelises kuurordis.

700 h suurune kompleks Le Jardin de Fleur katab 6 km rannajoont ning hõlmab 11 kuurortkeskust suurte villade, ridamajade ja korteritega.

Uus Maa Kinnisvarabüroo välismaise kinnisvara konsultandi Marge Ambose sõnul on tegemist hea investeerimisvõimalusega, kuna kompleks on disainitud spetsiaalselt välja üürimiseks. Projekti kasuks räägivad nii strateegiline asukoht, ehituskvaliteet kui ka positsioon kindlalt areneval turul.

Suurejooneline arendusprojekt, millesse on investeeritud üle miljardi euro, on osa Maroko kuninga Mohammad VI turismiedendusplaanist Visioon 2010. Strateegia hõlmab lisaks Le Jardin de Fleur’ile veel 5 kuurortpiirkonda Atlandi ookeani ääres ning 9 miljardi euro suuruse investeeringu abil plaanitakse tõsta aastast turistide arvu juba 2010. aastaks 10 miljoni inimeseni. 2007. aastal kasvas Marokot külastavate turistide arv 13% jõudes 7,4 miljoni inimeseni.

Projekti arendusfirmaks on rahvusvaheline ettevõte Property Logic, mille omanikeks lisaks eestlasele Margus Reinsalule on inglane Sean Cusack ning hollandlane Joop Huisman. Üheks partneriks on ka Radisson Hotels & Resorts.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed