Reinsalu Maroko arendusprojekt tunnistati taas parimaks

Ettevõtja Margus Reinsalu osalusel
Marokosse kerkiv mastaapne kuurortide kompleks Le Jardin de Fleur nimetati
Araabiamaade parimaks arenduseks ja golfikuurordiks, samuti anti auhind parima
arhitektuuri eest.

Auhinnad (CNBC Arabian Property Awards) antakse üle 19. oktoobril Dubais suurel galaõhtusöögil hotellis Madinat Jumeirah.

Margus Reinsalu ütles, et hindab taolist tunnustust väga kõrgelt. „Oleme ühe Araabiamaailma hinnatuima kinnisvaraprojekti arendajad ja see on hea tunne,“ sõnas Reinsalu. Ühtlasi on megakuurorti arendaval Property Logicul õigus kasutada oma kommunikatsioonis CNBC Arabian Property Awards logo, mille tunneb ära iga rahvusvaheline investor.

Le Jardin de Fleur sai ka mullu kõrge tunnustuse osaliseks, siis nimetati see Araabiamaade parimaks arendusprojektiks ning parimaks golfiarenduseks.

Mastaapse seitsme miljoni ruutmeetri suuruse kinnisvaraprojekti juurde kuulub kuus kilomeetrit katkematut ning rikkumata liivaranda, kolm 18 auguga golfiväljakut ja suur, üle 1000 kohaga jahisadam. Le Jardin de Fleur haarab enda alla kolmandiku Mediterrania Sa?dias asuvast turismikinnisvarast ja hõlmab 1300 korterit, villat ja ridamaja, mis on vaatega merele või golfiväljakutele. Igal Le Jardin de Fleuri üheteistkümnel kuurordil on olemas omaenda eksklusiivsed puhkerajatised – klubid, ujumisbasseinid, baarid ja sportimisvõimalused.

Osaliselt Margus Reinsalule kuuluv Property Logic on spetsialiseerunud luksuslike kuurortide rajamisele kiiresti arenevates turismipiirkondades eri maailma paikades. Praegu tegeleb ettevõte prestiiže ja suurejoonelise kuurordi rajamisega Marokosse. Projekt hõlmab viietärniliste turismirajatiste arendust, mis on suunatud jõukale ning luksust ihkavale sihtrühmale.

Mediterrania Sa?dia on lahutamatuks osaks Maroko turismistrateegiast, mis näeb ette, et aastaks 2010 tõuseb Maroko randadel puhkavate turistide arv 10 miljonini. Tema Kuninglik Kõrgus kuningas Mohammed VI käivitas 2001. aastal selle projekti ühe osana programmist “Azur”. Ühtlasi on Mediterrania Sa?dia ainuke valitsuse poolt toetatav projekt, mis on suunatud Maroko Vahemere-äärse ala edendamiseks, millest peaks tulevikus kujunema uus “Cote d'Azur”.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed