Reinsalu ehitab Marokosse järgmise lukshotelli

Margus Reinsalu osalusega kinnisvarafirma
Property Logic ja Radisson SAS hotelli emafirma kavatsevad Marokosse rajada
spaahotellikompleksi.

Hotelliketi Radisson SAS Hotels & Resorts omanik Rezidor Hotel Group teatas, et kavatseb ehitada uue spaahotelli Radisson Resort & Spa Sa?dia Marokos. 384 toaga ja 97 villaga hotell on plaanitud avada 2010. aasta kolmandas kvartalis.

Radisson Resort & Spa Sa?dia on Rezidori ja Property Logici ühisprojekt. Osaliselt Eesti ärimehele Margus Reinslaule kuuluv Property Logic on Maroko kuurorti Le Jardin de Fleur arendaja.

„Meil on hea meel, et meie partner esindab sellist rahvusvahaliselt olulist kaubamärki nagu on seda Radisson, mis on silmapaistev kvaliteedi ja teenuste poolest,” ütles Reinsalu äripartner ja Property Logici juht Joop Huisman.

Kavandatav hotell tuleks Maroko Vahemere-äärsele kirderannikule, mis on kuulus omakuus kilomeetrit pika ja rikkumata rannajoone poolest. Lisaks luksussviitidele ja villadele kavatseb Radissoni kuurort pakkuda nelja restorani, kolme baari, Maroko-teemalist spaad ja merekeskust 1500 ruutmeetril. Kuurodis oleks viis välibasseini, üks sisebassein, kaks treeningsaali, lasteklubi, poed, tenniseväljak, amfiteater ja rannaklubi.

Property Logici omanike ringi kuuluvad lisaks Reinsalule veel inglane Sean Cusack ning hollandlane Joop Huisman.

Rezidori hotelligrupp opereerib järgmiste kaubamärkidega: Radisson SAS Hotels & Resorts, Regent Hotels & Resorts, Park Inn ja Country Inns & Suites Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.
2006. aasta novembris noteeriti Rezidor Stockholmi börsil. Ettevõtte suurim osanik on Carlson Companies (42%).

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed