Uus Viru: linnavalitsuse sammudest teavitab meid meedia

Viru Poja juurdeehitust kavandanud ASi Uus
Viru juhatuse liikme Kai Beckeri sõnul ei ole nad Tallinna linnavalitsuse
kavatsusest tõmmata projektile kriips peale kuulnud mitte linnavalitsuselt
endalt, vaid meedia vahendusel.

Uus Viru juhatuse liikme Kai Beckeri sõnul kuulsid nad meedia kauduTallinna linnavalitsuse plaanidest tühistada osaliselt Viru Keskuse kompleksi detailplaneering, mis tähendaks seda, et Viru hotelli kõrvale ei kerkiks 17korruselist kõrghoonet.

"Viru Keskuse kompleksi detailplaneeringu koos Viru Pojaga on Tallinna linnavalitsus kinnitanud 1998. aastal. Kompleksi ehituse lõpetamine on viimastel aastatel pidurdunud, seda seoses Viru Poja ümber tekkinud poliitilise populismiga," rääkis Becker.

Beckeri sõnul on ülemastme kohus andnudhinnangu Viru Poja ehitusloa pidurdamisele, pidades viivitamist seadusevastaseks.

Naine rõhutas, et ettevõte on alati valmis olnud läbirääkimisteks Tallinna linnavalitsusega, et leida parim õiguspärane lahendus. "Kuna linnavalitsuse uutest avaldustest oleme teadlikud vaid meedia vahendusel, vajame aega, et oma edasine tegevus läbi mõelda," sõnas Becker.

Yrjö Vanhanen on Uue Viru juhatuse liikme kohalt lahkunud. Praegu on Uue Viru juhatus üheliikmeline, seal on Kai Becker.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed