Kiirlaenu võtnud kinnisvaraarendaja 12 korterit jälle enampakkumisel

Kiirlaenufirmalt Reval Credit 10 miljonit
krooni laenu saanud Kadrioru kortermaja arendaja korterid on jälle
enampakkumisele pandud.

Köleri 12 ja Köleri 12a korterite alghind on 9 miljonit krooni, müügis on 12 korterit. Korterelamute rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks on väljastatud ehitusload.

Kinnisvaraarendaja Kaimag Invest paistis eelmise aasta suvel silma sellega, et talle kuuluvad Köleri 12 ja 12a korterid olid sundenampakkumisel päris mitu korda. Viimati toimus sundenampakkumine 12. novembril. Kui algul määras kohtutäitur Kristiina Feinman tervikvara alghinnaks 17,2 miljonit krooni, siis oktoobriks oli alghind langenud 13 miljonile kroonile. Nüüd on alghind langenud juba 9 miljonile.

12 magusa Kadrioru korteri tagatisel on võetud 2007. aasta kevadel 48 miljonit krooni laenu, kirjutas Äripäev sügisel. Hüpoteegid on kinnistusregistrisse kantud ühel ja samal päeval. Suurima laenu sai Kaimag Invest Hansapangalt. Et sellest 20 miljonist kroonist ilmselt väheks jäi, võtsid firma omanikud Kaimo Koort ja Magnar Bergman 18 miljonit krooni laenu ka kortereid müünud Laivi Mesikäpa osaühingult Balafon. Ja nii üllatav kui see ka pole, õnnestus ühegi majandusaasta aruandeta Kaimag Investil saada veel 10 miljonit krooni kiirlaene väljastavalt Reval Creditilt.


Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed