Levada pani 600 miljoni kroonise krundi ootele

Eesti suurima metallide ja metallimaakide
hulgimüügiga tegeleva Levadia Groupi omanik Viktor Levada ütles venekeelsele
majandusuudiste portaalile dv.ee, et ootab
Tallinnas hotelli Olümpia esise maa-ala arendamisega paremaid aegu.

2006. aasta mais ostis Levadale kuuluv OÜ Meridiaane Tallinnalt 596 miljoni krooni eest kolm hotell Olümpialäheduses asuvat kinnistut. Dv.ee uuris ärimehelt, miks on seal ikka veel autoparkla.

Pärast maa ostu tegiLevada grandioosseid plaane, mida võiks nende kruntidega peale hakata. Ta kaalus meelelahutuskeskuse, hotelli, kortermaja ehitamist. "Ma võin öelda, et see on unikaalne koht ja projekteerimiseks kavatsen ma kaasata välisarhitekte, et tuleks välja midagi ilusat. Ma ei tea, mida me hakkame ehitama, kuid kindlasti mitte jalgpallistaadionit," kommenteeris Levada oma plaane 2006. aasta mais.

Plaanid jäidki ainult plaanideks. Dv.ee küsimusele, milles asi, Levada vastas: "Üksikasjalikumat infot sellel platsil toimuva kohta küsige firmast 1Partner Kinnisvara. Kui teid huvitab aga minu arvamus, siis ütlen, et kõik teavad praegu kinnisvaraturul valitsevat olukorda. Tegutsemiseks on vale aeg. Olümpia vastas olevad krundid on alati likviidsed ning seetõttu ei loobu me oma plaanidest ja ei kavatse neid ka müüa. Sinna võib ehitada mida iganes," rääkis Levada.

Firmalt 1Partner Kinnisvara saadud infot hotell Olümpia vastas asuvate kruntide täisehitamise kohta, lugege täna dv.ee-st päeva teisel poolel.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

ASTEL EST OÜ otsib TEHASEJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. juuni 2018

Harmet otsib PEAINSENER

Harmet OÜ

07. juuni 2018

Q-HAUS BALTIC OÜ otsib PROJEKTIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

31. mai 2018

Ehituse erilehed