A4 Kinnisvara: meid on osta tahetud

A4 Kinnisvarafirma juhatuse liige ja
maakler Meelis Kukk ütles ausalt, et neileon suure rahvusvahelise
ettevõtte poolt tehtud pakkumine A4 Kinnisvara ostmiseks.

„On tehtud. Üks rahvusvaheline büroo ja üks väiksem on mõlemad teinud,“ kommenteeris aripaev.ee küsimust Kukk, kelle sõnul nad pakkumist vastu ei võtnud ning veidi raskemas turuolukorras muretsemiseks otseselt põhjust ei leia.

„Selge on see, et väiksemad bürood panevad uksi kinni ja lõpetavad tegevust,“ nõustus Kukk 1Partner Kinnisvara tänahommikuse väitega paljude väiksemate kinnisvaravahendajate kadumisest käesoleva aasta jooksul.

Tema sõnul on rohkem probleeme sellistel isehakanud maakleritel, kes nüüd olukorra muutudes enam hakkama ei saa. Kukk rääkis, et kinnisvaraturu langus on välja sõelunud parimad. Arusaam, et „maakleriamet on nagu kelneriamet“, mida igaüks võib pidada, on tema sõnul taandumas.

Nagu paljud teisedki kinnisvaravahendajad tunnistab juhatuse liige, et müügitehingute arv on oluliselt vähenenud.

A4 Kinnisvara on loodud 2004.a. Peamiseks tegevusalaks on kinnisvaraga tehtavate tehingute vahendamine: korterite, majade, suvilate, kruntide, maade ja talude ost-müük ja üürimine. Lisaks vahendusteenusele pakub A4 kinnisvaramaaklerite koolitust ning koostöös ERGO Kindlustusega oma klientidele ka kodukindlustust.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed