Ärimees Margus Valdes esitab Heldri tee elanikele uskumatuid arveid

Tallinna lähistele Viimsi valda Heldri tee
elamurajooni kodu ostnud inimesed peavad absurdsete lepingute tõttu
kinnisvaraärimees Margus Valdese firmale Morrison Invest uskumatuid arveid
maksma, selgus "Pealtnägija" saatest.

Heldri tee elanik Mihkel Mandri pere sai oma aiataguse koristamise eest 141 600-kroonise arve. Heldri tee elanikest on Valdese ohvriks langenud kokku rohkem kui 40 peret. Saatuse irooniana on nende hulgas ka kõrge politseiametnik ja mitmed teised kõrgel positsioonil olevad inimesed.

Heldri tee 1 maja omanikud on 21. sajandil elanud elektrita juba poolteist aastat. Põhjuseks on see, et nad pole nõustunud maksma Valdese esitatud uskumatud elektriarved. Nimelt müüb Valdese firma Morrison Invest Heldri tee elanikele ka elektrit ja sõnakuulmatutel jääb tuba lihtsalt pimedaks.
Elanikele ei ole appi tulnud ka Energiaturu Inspektsioon. Ameti andmetel on Valdes käitunud juriidiliselt korrektselt ning veelgi enam - Valdesele oli antud luba müüa elektrit kõrgeima hinnaga Eestis.

Energiaturu Inspektsiooni direktori asetäitja Margus Kasepalu sõnul kujunes Margus Valdesele kõige kõrgem hind Eestis täpselt tema nende põhjendatud kulude järgi. Tõsi, pärast "Pealtnägija" vestlust, tühistati Valdese firma elektrimüügiluba.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed