Laugus: tekitan rahaga naisele turvatunnet

Eesti dividendimiljonäride TOP
500neljakümnendale kohale maandunud Jaanus Laugus ütles aripaev.ee-le, et
aastad pole vennad ja dividendituluga tahab ta eelkõige abikaasale turvatunnet
tekitada.

"Püüan abikaasas turvatunnet tekitada," pidas Laugus oluliseks eelkõige abikaasa ja pere huvisid.Perekond Laugus kavatseb dividendidest saadud raha eest minna talvisele perereisile Taisse, kus nad ka varem käinud on ningperele väga meele järele on. "Kindel kvaliteet, perele see sobib," põhjendab Laugus valikut lühidalt ja konkreetselt.

Rahaga, mida reisimisele ei kulutata,on Laugusel plaanis ümber käia süsteemselt ja planeeritult. Nimelt kavatseb tainvesteerida peale kinnisvara ka mujale, et hajutada investeerimise riske.

Omaedetabeli neljakümnendatkoha kommenteerides ütleb Laugus, et ilmselt oli edukas aasta. Aripaev.ee küsimuse peale dividendide välja võtmisekohtalaususLaugus, et kindlasti on plaanis midagi välja võtta, aga väga ei taha sellega kiirustada, sest aastad pole ju vennad.

Küsimusele, miks naisi DividendideTOPis nii vähe on, ei oska Laugus vastata ja jääbki mõttesse. Natukese aja pärast aga lisab, et tegelikult on ju igal alal palju edukaid ja tublisid naisi, kuid seda, miks neiddividendide topispole, ei oska ta kommenteerida.

Dividendide topi võitja Vello Kunmani kommenteeris Laugus ainult heade sõnadega. "Tubli mees. Tal oli hea aasta."

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed