AVEC Baltic Property Fund investeeris 860 miljonit krooni

AVEC Baltic Property Fund on oma
kahe-aastase investeerimisperioodi jooksul viinud lõpule 2005. aasta suvel
kaasatud 55,1 miljoni euro investeerimise.

Fondi maht saab täielikult investeeritud pärast kolme hiljutise soetuse lõpuleviimist, mille järel on fondis kokku 18 kinnisvaraobjekti.

Omandatud uued objektid on: Duntes Nami, 8 700m2 uus kontorihoone Riia ärilinnakus.

Papiniidu ärikeskus, ehitamisjärgus olev kaubanduskeskus Pärnus, mis valmib märtsiks 2008. Kogupind saab olema 22 508 ruutmeetrit, ankurrentnikuks on EhitusService, teatas ettevõte.

Jin-Jan ärikeskus, 9 600m2 büroopindade keskus Vilniuses, Leedus. Keskusel käib ehitustegevus ning see valmib 2008. aastal.

27. augusti seisuga on portfelli 18 objekti koguväärtus 202 miljonit eurot (ca 3,16 miljardit krooni). Investeeritud kapitalist on 60% investeeritud Eestisse, 26% Lätti ja 14% Leetu. 43% portfelli objektidest on büroopinnad, 32% kaubanduspinnad, 15% hotellipinnad ja 10% tootmis- ning logistikaobjektid.

“Meil on väga hea meel, et oleme kogu kaasatud kapitali investeerinud planeeritud perioodi jooksul. Portfell katab väärtuslikke objekte kõigis kolmes Balti riigis, mis tagavad hea tootluse meie investorite jaoks,” kommenteeris AVEC Baltic Property Fund nõukogu esimees Gert Tiivas.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed