Preatoni loodud Pro Kapital võitis Lätis parima taastaja tiitli

Pro Kapital võitis Läti
kinnisvaraprojektide konkursil esikoha parima rekonstrueeritud kõrgklassihoone
kategoorias, teatas ettevõte.

Itaalia ärimehe Ernesto Preatoni loodud kinnisvaraarendaja Pro Kapital saavutas Lätis kinnisvaraarendajate projektikonkursil “Parim uus projekt” kõrgeid kohti, võites sealhulgas esikoha kategoorias “Parim rekonstrueeritud kõrgklassi hoone”.

Esikoha võitnud hoone Riia kesklinnas aadressil Pulkveza Brieza 11 teeb ainulaadseks kortermajade ühendamine hotelliga ning ühise vabaajaruumi loomine. 37 korteri ning 110 hotellitoaga hoone rajas Pro Kapital 2005. aastal. Projekti kogupindala on 7487 m2, mis jaguneb erinevate hoonete vahel.

Eksklusiivseid ehitusmaterjale (sealhulgas marmorit) on kasutatud nii korterites kui ka ühises vabaajaruumis, mis teeb projekti eriliseks.

Kinnisvaraekspertide kiituse pälvis ka teine Pro Kapitali ehitis – Riia vanalinnas aadressil Vecpilsetas 8 asuv maja, mis võitis “Parima kõrgklassi rekonstrueeritud hoone” kategoorias kolmanda koha.

Konkurss “Parim uus projekt” hindas kinnisvaraprojekte kuues kategoorias: “Parim hoone”, Parim kõrgklassi hoone”, “Parim rekonstrueeritud hoone”, “Parim kõrgklassi rekonstrueeritud hoone”, “Parim hooneprojekt” ja “Parim kõrgklassi hooneprojekt”.

Projektikonkurssi “Parim uus projekt” korraldavad Riia linnavalitsus koostöös peamiste erialaste ühingutega.

Pro Kapital Grupp tegeleb kinnisvaraarendusega Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Saksamaal ja Itaalias.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed