(Sisuturundus)Energiatõhusa kodu ehitamiseks on parim võimalus termoplokk

Mis on sisuturundus? >

2020. aasta lõpust peavad uued ehitatud hooned vastama kõrgetele energiasäästu nõuetele ning olema suutelised lokaalselt taastuvenergiat tootma. Sinnapoole on ehitamine juba ka liikunud – aasta-aastalt valmib aina enam uusi kodusid, mille kasutuskulud on võimalikult väikesed ehk nullenergiamajale lähedased. Energiatõhusa ja energiat säästva maja tagab loomulikult selle materjal, aga milline materjal on parim? Lähemalt räägib ehitusfirma

Tootjad on välja töötanud suurepäraseid materjale, millest ehitades on võimalik vältida külmasildasid ja soojustada maavärinakindlad raudbetoonkodud niivõrd hästi, et koos maaküttega ja erinevate päikesepaneelide ning tuulegeneraatoritega saab valmis ehitada väga madalate kuludega elamu. Hanset OÜ on spetsialiseerunud just energiatõhusate hoonete ehitamisele.

Parim võimalus Eestis energiasäästlikku maja ehitada on kindlasti meie enda kodumaine toodang Pärnust, ASi Reideni Plaat TermoPlokid. „Maja ehitamine on väga suur investeering igale koduomanikule ja seetõttu on eriti oluline valida oma unistuste täideviimiseks õiged lahendused. Tänapäevase ehituse märksõnadeks on energiatõhusus, energiasääst, kiire, soodne ja lihtne ehitusprotsess ning vastupidavus ja soodne kasutus. TermoPlokk on nendele nõudmistele vastavate majade ehituseks üks parimaid lahendusi ning sobib ideaalselt tänapäevaste energiasäästlike hoonete ehitamiseks,” kinnitab Naerismaa.

TermoPloki tootesari on loodud nii neile, kes plaanivad ise majaehituse ette võtta, kui ka neile, kes plaanivad kasutada professionaalsete ehitajate abi. Tegemist on kiireima paigalduskiirusega, madalaima U-arvuga ehk energiasäästlike plokkidega, mille paigaldus- ja kasutuskulud on turu soodsaimad. Plokid võimaldavad püstitada nii madalenergia-, passiiv-, liginullenergia- kui ka nullenergiamaju. Hanset ehitab passiivmaju U-arvuga 0,09 W/m²K ja energiasäästlikke maju U-arvuga 0,14 W/m²K.

Termoplokkidest saab ehitada ka keerukamaid lahendusi

Plokkidel on olemas kõik sertifikaadid ja kvaliteedimärgid
Plokkidel on olemas kõik sertifikaadid ja kvaliteedimärgid

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

september 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed