Eluasemelaenude intressimäär langes 2012. a. kvartali lõpuks 3,15 protsendi peale. Nii madalal oli intressimäär mõne kuu lõikes ainult 2005. aastal.
Ja kuigi intressimarginaalid on viimase aasta jooksul järjest kasvanud, siis langev euribor on aidanud lõplikul intressimääral väheneda.
Tänased analüütikute prognoosid lubavad madala euribori ja seeläbi madalate intressimäärade jätkumist.
Ettevõtetele laenatud laenude intressimäär oli 2012. a. I kvartali lõpus 4,17%.
Eluasemelaenu intressimäär, Euribor, laenumarginaal, %
Äriühingu laenude intressimäär ja euribor, %

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.06.26, 11:23
Kuidas soojustada väärtusliku fassaadiga ajaloolist maja? Omanik leidis seestpoolt soojustamiseks toimiva lahenduse
Riias püüab pilke arhitekt Wilhelm Ludwig Bockslaffi loodud juugendstiilis kortermaja, mille renoveerimisel kasutati bauroc RENOVE plaate. Väljapaistva Riia arhitekti Bockslaffi tööde hulgas on 30 mitmekorruselist elu- ja ühiskondlikku hoonet ning mitmeid tööstushooneid. Iga tema projekt on unikaalne, nii ka Riia kesklinnas aadressil Lienes 7 asuv kortermaja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele