• 08.02.13, 12:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko ehitab ligi 13 miljoni euro eest Narva-Jõesuusse hotelli

7. veebruaril 2013 sõlmiti AS Merko Ehitus kontserni kuuluva ASi Merko Ehitus Eesti ja OÜ Termak Real Estate vahel leping SPA hotell Noorus ehitustöödeks. Hotell valmib järgmise aasta mais.
Tööde käigus projekteeritakse ja ehitatakse mere-äärsele krundile hotell ning vabaaja veekeskus brutopindalaga 15 316 m². Rekonstrueeritavast ja uusehituse osast koosneval hotellil saab olema 7 korrust ning 100% uusehitisena rajataval SPA hooneosal 4 korrust ning neid hakkab ühendama kahekorruseline galerii.
Hoonesse on planeeritud kokku 115 numbrituba koos retseptsiooni ja lobby baariga, konverentsikeskus, restoran, bowling, vee- ja saunakeskus, VIP SPA ala, ravi SPA, ilu-, laste- ja spordikeskus.
Lepingu maksumus on 12,756 miljonit eurot ning tööde üleandmise tähtaeg on 2014. aasta mai.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Uus hotell Narva-Jõesuus
  • Uus hotell Narva-Jõesuus
  • Foto: Merko

Seotud lood

Uudised
  • 15.02.13, 10:53
Soomlane rajab Muhusse 250kohalise hotelli
Soome ettevõtja plaanib rajada Muhu saarele endise kalatööstuse alale 250kohalise hotelli koos supelrannaga.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele